O NAS

Garaż Moto – Sklep motocyklowy Police

Od zawsze pasjonujemy się motocyklami, a od 2002 z pasją naprawiamy Wasze motocykle, sprowadzamy dla Was części, oraz akcesoria motocyklowe.

Nasza Działalność

Nasza przygoda z motocyklami rozpoczęła się już bardzo dawno. Od wczesnych lat młodzieńczych dosiadaliśmy różnych maszyn, które w ówczesnych czasach były dostępne. Ze względu na panujące czasy, każdy z nas zmuszony był naprawiać swoje pojazdy własnoręcznie. Tak właśnie zrodziła się nasza pasja.

W miarę możliwości każdy próbował zmodernizować swoją maszynę, by jeździła lepiej i wyróżniała się swoim wyglądem. Pomimo trudności wówczas panujących, kiedy to części były niemalże nie do zdobycia, a zaplecze warsztatowe było na miarę złota, w coraz to większym stopniu się to udawało. Czasy się zmieniły i zmieniły się możliwości, nasze pomysły stały się rzeczywistością.

Obecnie nasze motocykle jeżdżą jak sobie wymarzyliśmy i wyróżniają się na drodze, pomimo tego, że jest ich coraz więcej. Aby pomóc Wam w realizacji marzeń, w 2002 roku stworzyliśmy kompleksową firmę motocyklową. Prowadzimy sklep, w którym kupisz motocykl nowy lub używany, części oraz akcesoria.

Służymy Wam również naszymi umiejętnościami w warsztacie motocyklowym. Naprawimy każdą usterkę w Waszym pojeździe. Wykonujemy również przeróbki tuningowe oraz Customing. Składamy motocykle marki Harley Davidson wedle Waszego życzenia- Twój motocykl może być jedyny w swoim rodzaju. Dzięki Twojej wyobraźni i naszemu doświadczeniu, Twój motocykl może wyglądać jak sobie wymarzysz.

Customing i Tuning

U nas możesz kupić nowy motocykl , zgodny z projektem producenta. Możesz jednak kupić, który wygląda jak chcesz. Dzięki Twojej wyobraźni i naszemu doświadczeniu uzyskasz oczekiwany efekt. Przez zastosowanie odpowiednich akcesoriów oraz grafik na elementach maszyna stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?